Partneři, donátoři, členové a přátelé

S úctou a vděčností bychom rádi vyjádřili naše hluboké poděkování všem partnerům, donátorům, členům a přátelům TJ Jiskra Jeseník. Vaše podpora a oddanost jsou pro nás nepostradatelné a nesmírně cenné.

Partneři a donátoři. Vaše finanční i materiální pomoc nám umožňuje poskytovat kvalitní tréninky, zlepšovat naše sportovní zařízení a kladně rozvíjet vztah dětí ke sportu a pohybu. Bez vašeho přispění by naše práce nebyla možná. Děkujeme vám za vaši štědrost a podporu.

Členové,  jste srdcem našeho klubu a bez vaší vášně, oddanosti a tvrdé práce bychom nedosáhli toho, co jsme dosáhli. Vaše úsilí na tréninku i na soutěžích nás inspiruje a motivuje k neustálému zdokonalování. Děkujeme vám za vaši hrdost a oddanost našemu klubu.

Přátelé,  vaše přátelství, povzbuzování a pozitivní energie jsou pro nás neocenitelné. S vaší podporou jsme schopni překonávat překážky a dosahovat nových úspěchů. Děkujeme vám, že jste s námi v dobrých i špatných časech.

Společně tvoříme silnou jednotu , která se nebojí výzev a společně jde za svými cíli. Vaše přízeň a podpora nás posiluje a inspiruje každý den. S pokorou a vděčností vám děkujeme za vaši neocenitelnou roli v našem klubu.

S přátelským pozdravem,

TJ Jiskra Jeseník