Sportovní odvětví:

Přírodní sáně

Hlavní trenér:

Jan David

Oddíl saní v rámci TJ JISKRA JESENÍK, z.s. navazuje na bohatou historii sáňkařského sportu ve městě Jeseník a v regionu. Byl založen s cílem poskytnout možnost aktivního zapojení se do sáňkařského sportu pro všechny zájemce v oblasti Olomouckého kraje.

Sdružuje tělovýchovné nadšence, kteří se věnují sáňkařskému sportu a hledají v něm nejen zábavu, ale i výzvu a příležitost k osobnímu růstu. Oddíl je zapojen do činnosti OS ČUS a ČESKOMORAVSKÉ SÁŇKAŘSKÉ ASOCIACE, což mu umožňuje účastnit se soutěží a akcí na všech úrovních.

Svým členům poskytuje nejen možnost tréninku a soutěžení, ale také podporuje duch sportovního souznění a týmového ducha. Oddíl saní v Jeseníku je součástí bohaté sportovní tradice města a přispívá k rozvoji sáňkařského sportu ve regionu.

Více zde: https://tj-jiskra-jesenik-oddil-sani.webnode.cz/