Informace o nás

TJ Jiskra Jeseník je obnovená tělovýchovná jednota s bohatou tradicí v Jeseníku a navazující na dlouholetou hystorii klubu TJ Rudné doly Jeseník. Od roku 2015 působíme pod obnoveným názvem TJ Jiskra Jeseník, z.s. a naším hlavním cílem je převzít záštitu nad sportovními kluby v našem městě i v odlišných disciplínách.

Poskytujeme sportovní aktivity pro různé věkové kategorie, zaměřujeme se nejen na soutěžní sport, ale také na rekreační aktivity a podporu zdravého životního stylu. Naši členové mají k dispozici kvalifikované trenéry a moderní vybavení pro rozvoj sportovních dovedností a osobnostního růstu.

Aktivně se účastníme sportovních soutěží a akcí, čímž podporujeme sportovní ducha a přinášíme radost a pohyb do života místních obyvatel. Spolupracujeme s městem a dalšími partnerskými organizacemi na rozvoji sportu a aktivního životního stylu ve městě a aktivně se zapojujeme do společenského života.

V současné době máme oddíly Saní, Juda a Jiu-Jitsu, a jsme otevření novým členům, kteří se k nám mohou připojit a zapojit se do našich aktivit. TJ Jiskra Jeseník je nejen sportovním klubem, ale i důležitou součástí místní komunity, která se snaží o rozvoj sportu a zdravého životního stylu ve městě Jeseník.